העגלה שלך

הריחות שלנו

הבאנו לכם ריחות יוקרתיים, ייחודיים, אל זמניים, שעוצבו בהשראת הרחובות, הבוטיקים והשיק הפריזאי כדי לתת לכם את חווית הריח הכי עוצמתית שממלאת את הלבבות.

bergamont & mint

ברחו לאזור הכפרי הצרפתי הציורי עם ניחוח הברגמוט והמנטה שלנו. קחו את עצמכם לטיול במחוז שמפיין בין מטעי הגפנים שטופי שמש וגינות נענע. תן לתערובת הקסומה הזו להעביר אותך למקום מפלט שליו, שבו כל נשימה היא אנרגיה שלווה טהורה.

pink pepper

גלו את העולם האומנותי והקסום של מוזיאון הלובר עם ניחוח הפלפל הוורוד שלנו, תערובת מתובלת ויוקרתית שלוקחת אותך למסע של יצרים. תן לניחוח שובה הלב הזה להעביר אותך לרגע של השראה ויצירתיות.

fir & sandalwood

גלו את אומנות הפיתוי הפריזאית עם ניחוח האשוח והאלגום שלנו, תערובת מפתה מהעולם האלגנטי הנצחי שאי אפשר לעמוד בפניו. תן לריח הקסום הזה להעביר אותך לעידן של תחכום ויוקרה.

rose & ceder

קחו את עצמכם לפיקניק שמשי בפרובנס. תערובת זו תופסת את המהות של יום מושלם בפריז. דמיינו את עצמכם מוקפים בוורדים פורחים ועצי ארז נישאים.

moxa leaf & amber

היכנסו לעולם האופנה העילית הצרפתית שבו ניחוח עלי מוקשה נדירים וענבר ממלאים את האוויר בבוטיקים של המעצבים הפריזאים. באירועי. תנו לניחוח לקחת אתכם לסיור בעולם הזוהר ותחכום הפריזאי, שבו כל רגע הוא חגיגה של יופי, סטייל ושמחת חיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן