העגלה שלך

נעים מאד דה קאס,

בוטיק ריחות שמביא אליכם ריחות עם מוצרים שהם חוויה לכל החושים.

התחלנו את דרכנו בפריז, שם רקחנו ריחות ייחודיים, על זמניים, ומשם פתחנו את חנות הבוטיק הראשונה של דה קאס פריז בבן יהודה 211 תל אביב.

כחברה עצמאית , אנו שוקלים לעומק כל מרכיב של המוצרים שלנו ומביאים לכם את האיכות הגבוהה ביותר חוויה עוצמתית, שמעוררת את כל החושים.

אנחנו מבינים שהרגעים הקטנים שאנחנו לוקחים לעצמנו הם החשובים ביותר. לכן דאגנו לייצר בעבודת יד קפדנית נר שמביא איתו את חווית היום יום למסעות חושיים רבי עוצמה שממלאים את החלל באווירה קסומה.

אנו מאמינים בכוח הנשמה של הידיים היוצרות, חומרי גלם שנבחרו בדיוק, תרכובות נרות ייחודיות שנמזגו ביד, וכלים שנוצרו בעבודת מלאכה. כל אלה יביאו אליכם מוצר שהוא יצירת אומנות.

הנרות שלנו הם יציקה של תערובת שעוות דבורים מועשרת בתמצית ריח מבית דה קאס פריז וממלא את החלל בריח עוצמתי.

הריחות שלנו בדה קאס הם תרכובות ייחודיות אשר רקחנו במיוחד כדי לתת לכם ריחות יוקרתיים, מיוחדים, אל-זמניים, שעוצבו כדי להעניק חווית ריח שממלאת את הלבבות. כל הבשמים שלנו נרקחו כך שכל ניחוח מתפתח ומשתנה עם הזמן. המסע החושי הזה מעורר את החושים והדמיון שלנו. הנשמה של הניחוחות שלנו נובעת מהכוונה ותשומת הלב שבה הוא מוכן.

את תרכובת השעווה הייחודיות שלנו דייקנו לכדי חווית בעירה מושלמת, שמאפשרת לריח למלא את החלל ולנר לבעור במשך זמן ממושך. פתילי העץ שמלווים את הבערה, יוצרים רעש מתפצפץ של עצים בוערים ומשרים תחושת שלווה עם סטייל לא מתפשר.

תערובת הבטון שלנו יוצרה במיוחד כדי לתת לכם כלי ברמה הכי גבוהה עם גוון טבעי מושלם של אבן שמחמיא לשעווה שלנו. כל כלי הבטון שלנו נעשים בעבודת יד עם דגש על הפרטים הקטנים כדי לתת לכם את המוצר הכי איכותי.​

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן